Світовий футбол 16 Березня, 19:27 168
«Реал» впевнено розібрався з «Осасуною» – Лунін двічі пропустив і долучився до голу, хет-трик асистів «Вальверде» | 19-27
Відбувся матч 29-го туру Ла Ліги, в якому Осасуна приймала Реал.

Ла Ліга, 29 тур

Осасуна – Реал – 2:4

Голи: Будімір, 7, Муньйос, 90+1 – Вінісіус, 4, 64, Карвахаль, 18, Діас, 61

Лунін приклався до чергової перемоги Реала в Ла Лізі. Вершкові без проблем здобули три очки на виїзді проти Осасуни і продовжили свою лідерську ходу на вершині турнірної таблиці.

Команди потішили вболівальників голами вже протягом перших 20 хвилин. Спочатку Вінісіус Жуніор скористався помилкою захисника суперників і відкрив рахунок. Господарі відповіли миттєво – Будімір потужно пробив у правий кут, український страж воріт дотягнутись до м'яча не зумів.

Вивести мадридців вперед вдалось Карвахалю, який підключився до атаки і з передачі Вальверде прошив голкіпера. За лічені хвилини до перерви Осасуна мала неймовірну нагоду зрівняти, але завадив фантастичний сейв Луніна.

В другому таймі «вершкові» зуміли значно збільшити перевагу. Андрій Лунін ідеально розпочав атаку передачею в центр, де Вальверде головою виграв боротьбу і скинув на хід Браїму Діасу. Останній впевнено реалізував вихід віч-на-віч.

Через декілька миттєвостей дублем відзначився Вінісіус. Бразильський вінгер отримав ідеальний пас від нестримного Вальверде, для якого цей асист став вже третім у грі, втік від захисників і підсік м'яч над ногою голкіпера – 4:1. Наприкінці матчу Осасуна ще раз засмутила воротаря збірної України – Ікер Муньйос підступно влучив поміж ніг Луніну і відправив м'яч у світку воріт. .

У підсумку мадридці продовжують впевнено лідирувати в чемпіонаті. Відрив від Жирони, яка має матч в запасі, складає 10 очок.