Світовий футбол 16 Березня, 22:59 147
Суарес дублем приніс «Інтеру Маямі» лідерство в МЛС – Кривцов долучився до чергової перемоги | 19-27
Інтер Маямі переміг ДС Юнайтед в 5-му турі МЛС.

Сергій Кривцов вийшов на заміну.

МЛС, 5-й тур

ДС Юнайтед – Інтер Маямі – 1:3

Голи: Страуд, 14 – Кампана, 24, Суарес, 72, 85

Вилучення: Сантуш, 90 (ДС Юнайтед)

Сергій Кривцов і Луїс Суарес розпочали гру в запасі, а Ліонель Мессі опинився поза заявкою через травму. Втім, вже на 32-й хвилині український захисник був змушений виходити на заміну.

На той момент рахунок був 1:1. Рахунок відкрив ДС Юнайтед – Страуд завдав класного удару в дальній кут. Інтер Маямі відповів голом Кампани, який у дотик влучно пробив низом.

Героєм матчу став Луїс Суарес, який вийшов на 62-й хвилині. Колишній нападник Барселони оформив дубль і приніс команді вольову перемогу. Спершу уругваєць у падінні замкнув простріл з флангу, а невдовзі кіпер ДС Юнайтед нічого не зміг вдіяти з його несильним ударом.

Інтер Маямі набрав 10 очок і очолив турнірну таблицю Східної конференції. ДС Юнайтед посідає 7 місце, маючи 5 балів.