«Ми бачили, скільки проблем Україна доставила збірним Англії та Італії», — захисник збірної Боснії і Герцеговини

Збірна України 17 Березня, 09:33 222
«Ми бачили, скільки проблем Україна доставила збірним Англії та Італії», — захисник збірної Боснії і Герцеговини | 19-27
Захисник збірної Боснії і Герцеговини Аднан Ковачевіч, якого додатково викликали до табору своєї національної команди через травму Адріана Баришича, розповів, що думає про матч зі збірною України в півфіналі плей-оф раунду плей-оф відбіркового циклу Євро-2024.
«Наші результати на груповій стадії кваліфікації були не дуже хорошими, але тепер усе знову в наших руках. Найголовніше зараз — якнайкраще підготуватися до майбутнього матчу. І я не сумніваюся, що ми це зробимо, зможемо мати набагато кращий вигляд у грі проти України, а потім, сподіваюся, — і у фіналі плей-оф проти Ізраїлю або Ісландії.

Україна — дійсно якісна збірна. Ми бачили, скільки проблем вона доставила Англії та Італії на груповій стадії відбіркового циклу. Але ми гратимемо перед нашими чудовими вболівальниками, і я не бачу причин, через які нам слід боятися будь-кого, навіть збірну України. Сподіваюся, 22 березня ми поговоримо про фінал плей-оф (матч Боснія і Герцеговина — Україна відбудеться 21 березня, — прим. ред.), а 26 березня разом із нашими вболівальникам відсвяткуємо великий успіх», — наводить слова Ковачевича боснійське видання SportSport.