Рівненській хвилеріз. «Верес» у Одесі мінімально переграв «Чорноморець» | 19-27
Команда Олега Шандрука здобула першу перемогу на виїзді в сезоні.

Чорноморець приймав Верес у матчі 21-го туру УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 21-й тур

Чорноморець – Верес – 0:1

• Гол: Мрвальєвіч, 6

Після зимової паузи Чорноморець значно погіршив позиції в турнірній таблиці двома поспіль поразками від Динамо і Ворскли – обидві з рахунком 0:1. Верес зазнав ще більшого фіаско від Колоса (0:2), поступився полтавцям (1:2) і якимось дивом перервав переможну серію Шовковського на чолі Динамо (1:1).

На звання головного чудотворця рівнян претендує новачок-нападник Марко Мрвальєвіч. Вже на 6-й хвилині він відкрив рахунок ударом зльоту під поперечку після подачі штрафного від Шастала. Чорногорець відзначився трьома голами у 4-х матчах. Раніше від нього постраждало Динамо і Ворскла.

Перевага на табло була цілком закономірною. Суперники показували рівну боротьбу в центрі, однак гострішими й оригінальнішими в останній третині поля були саме рівняни.

Після довгої перерви у зв'язку з повітряною тривогою одесити ледь не перехопили ініціативу. Єрмаков пробив над воротами, згодом Паст потягнув удар Васильєва головою.

Верес вчасно отямився і вирівняв гру. Шастал на 81-й був зобов'язаний закривати матч в контратаці, однак схибив повз ворота. За кілька хвилин Гайдучик не скористався ще одним супермоментом, який привезла оборона «моряків». Шарай перед фінальним свистком пробив у каркас. Верес здобув першу перемогу під керівництвом Олега Шандрука – 1:0.

Рівняни набрали 16 очок і вибрались із зони вильоту, опустивши туди Металіст 1925. У харків'ян також 16 балів, але Верес випереджає суперників за додатковими показниками і має 1 матч у запасі. Чорноморець продовжує занурення – 10 місце, 23 пункти.