Світовий футбол 17 Березня, 16:56 182
«Челсі» драматично вийшов у півфінал Кубка Англії – заміна Мудрика врятувала від ганьби | 19-27
Челсі приймав Лестер у матчі 1/4 фіналу Кубка Англії.

Кубок Англії. 1/4 фіналу

Челсі – Лестер – 4:2

• Голи: Кукурелья, 13, Палмер, 45+1, Чуквуемека, 90+2, Мадуеке, 90+8 – Дісасі, 51 (автогол), Мавідіді, 62

Михайло Мудрик з'явився в основному складі «пенсіонерів» у матчі 1/8 фіналу проти Лідса в незвичному амплуа під нападником і відзначився тоді забитим голом. Поєдинок проти Лестера українець знову розпочинав з перших хвилин і знову ж таки на позиції «десятки».

У першому таймі Челсі натякнув на погром. Кукурелья на 13-й хвилині відкрив рахунок завдяки розкішному асисту Джексона на дальню стійку. Стерлінг міг подвоювати на екваторі тайму, але не реалізував пенальті, але ще до перерви встиг виправитись. Кукурелья виконав вкидання на Мудрика, українець головою віддав пас Рахіму, а той асистував Палмеру – 2:0.

На старті другої половини Челсі розтринькав комфортну перевагу. Дісасі записав у пасив автогол, не розібравшись з голкіпером. А вже за 9 хвилин Лестер зрівняв завдяки голу Мавідіді. На 73-й Дойл ледь не привіз пенальті у ворота лідера Чемпіоншипу. Арбітру довелося скористатися VAR, після чого він змінив 11-метровий на штрафний удар, а винуватцю епізоду дав червону картку замість жовтої.

Невдовзі Мудрик пішов з поля – 36 дотиків до м'яча, 81% точних передач (13/16), 1 удар по воротах, 1 повз площину, 1 заблокований. Портал Sofascore оцінив старання українця оцінкою 7.0.

Чуквуемека, який і замінив Михайла, у компенсований час повернув перевагу «пенсіонерам» і міг би претендувати на звання головного героя своєї команди, якби Мадуеке не встиг забити ще один м'яч перед фінальним свистком. Останній також вийшов на заміну під завісу матчу замість Стерлінга. Джокери Почеттіно вивели команду до півфіналу Кубка Англії!