Світовий футбол 17 Березня, 17:21 105
«Сельта» перемогла одразу після звільнення Рафи Бенітеса – галісійці здолали «Севілью», відірвавшись від трійки аутсайдерів | 19-27
​У рамках 29-го туру Ла Ліги 2023/24 заплановано кілька матчів.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 29-й тур

Севілья – Сельта – 1:2

• Голи: Ен-Несірі, 18 – Перес, 72, Ларсен, 78

Лас-Пальмас – Альмерія – початок о 17:15

Райо Вальєкано – Бетіс – початок о 19:30

Сельта перемогла одразу ж після звільнення Рафи Бенітеса. Галісійців очолив Клаудіо Хіральдес – під його орудою вдалося бити Севілью на її ж полі. Звитяга виявилась вольовою й натужною, адже саме нервіонці відкрили рахунок на 18-й хвилині. Голом відзначився Ен-Несірі. 1:0.

Рахунок не змінювався до 70-х хвилин, однак потім Сельта забила двічі за шість хвилин. На 72-й Карлес Перес відновив статус-кво, а на 78-й Ларсен вивів гостей уперед. Його гол виявився вирішальним у зустрічі. Завдяки цьому успіху галісійці відірвавлись від зони вильотуна 5 очок – у Севільї жна 1 заліковий бал більше.