Світовий футбол 17 Березня, 22:19 176
«Бенфіка» очолила турнірну таблицю Португалії, мінімально обігравши середняка – Трубін не пропустив | 19-27
«Бенфіка» перемогла «Касу Піа» у матчі 26-го туру португальської першості.

Чемпіонат Португалії 2023/24, 26-й тур

Каса Піа – Бенфіка – 0:1

Гол: Кабрал, 74

Бенфіка після виходу в 1/4 фіналу Ліги Європи повернулась до боротьби за чемпіонство у Португалії. Суперником Трубіна і Ко стала Каса Піа. «Орли» очікувано володіли ініціативою, хоча і суперник не забував про атаки. Трубін рятував команду наприкінці першого тайму, коли впорався з ударом під ближню стійку від Пабло Роберто.

У другому таймі Рафа Сілва та Антоніо Сілва могли вивести Бенфіку вперед, але обом забракло точності. Каса Піа могла претендувати на курйозний пенальті – Аурснес зловив м'яч у руки, коли той перетнув лицьову лінію. Втім, арбітр вирішив не карати норвежця за спробу швидше продовжити гру. А перемогу Бенфіці приніс Артур Кабрал, який змістився з правого флангу в штрафний, хитнув захисника та пробив у дальній кут. Цей гол став єдиним у грі.

Таким чином, Бенфіка набрала 64 очки та знову очолила турнірну таблицю (у Спортінга на 2 очки менше, але є 2 гри в запасі). Щодо Трубіна, то Sofascore оцінила виступ Анатолія у 7,4 бала. Українець у другій грі поспіль втримав ворота на замку, здійснивши 3 сейви, маючи точність передач 82%.