ТОП-3 вільних агенти сезону 2023/2024

Світовий футбол 18 Березня, 11:18 269
ТОП-3 вільних агенти сезону 2023/2024 | 19-27
Черговий сезону у європейському футболі взимку перетнув екватор, тож час підбивати перші підсумки того, новачки своїх клубів адаптувалися у нових колективах на довгих дистанціях. Трансферні вікна продовжують шокувати багатомільйонними трансферами, проте ті, хто одягнув футболку нового клубу на правах вільного агента іноді стають значно кориснішими.

Ілкай Гюндоган та Барселона

Менш ніж рік тому перехід німця у Барселону здавався мало вірогідним, адже у Манчестер Сіті Гюндоган відігравав одну з провідних ролей та виходив на поле з капітанською повʼязкою. Переїзд гравця викликав питання і у площині омолодження складу Барселони, анонсованого головним тренером, проте, підбиваючи підсумки половини сезон для каталонського клубу, можна очевидно стверджувати, що Гюндоган виявився не лише найстабільнішими гравцем центру поля, а й всієї Барселони, зігравши у Ла Лізі більше, ніж хто-небудь з команди. Букмекери вже роблять власні прогнози щодо вірогідності чемпіонства в Барселоні цього року, тож шанувальники азарту можуть зробити власний, знайшовши на https://holdgroup24.com/ букмекерів з-поміж онлайн казино.

Дейлі Блінд та Жирона

Показник Жирони цього сезону в обороні навряд чи були б настільки переконливими, якби не гра Дейлі Блінда, який приєднався до команди на правах вільного агента влітку 2023 року, перейшовши з Баварії. Враховуючи проблеми Блінда зі здоровʼям, угода виглядала певним ризиком, проте повністю себе виправдала - сьогодні голландець є другим за кількістю проведених хвилин за Жирону та надійно займає позицію основного центрального захисника.

Маркус Тюрам та Інтер

Перехід сина легенди французької збірної Ліліана Тюрама у міланський Інтер виглядає чи не найвигіднішою угодою Серії А цього сезону. У черзі на Маркуса Тюрама стояли великі клуби:

  • Баварія;
  • Манчестер Юнайтед;
  • Звичайно, ж Челсі;
  • ПСЖ;

Втім, перехід француза в Італію виглядає виграшних для обох сторін - Інтеру не довелося викладати за гравця мільйони, а Тюрам органічно вписався в атакувальну модель команди, утворивши вбивчий дует з Лаутаро Мартінесом - на двох парочка наколотила вже 30 мʼячів у Серії А.