Світовий футбол 18 Березня, 12:29 200
Масове божевілля в Туреччині – зірки «Фенербахче» влаштували бійку з фанатами після скандальної перемоги імені Фреда | 19-27
Поєдинок чемпіонату Туреччини між «Трабзонспором» і «Фенербахче» завершився хаосом на полі та бійкою.

Туреччина. Суперліга, 30 тур

Трабзонспор – Фенербахче – 2:3

Голи: Барді, 63, Трезеге, 78 – Фред, 13, 45+3, Батшуаї, 87

Героєм матчу став Фред. Колишній хавбек Шахтаря та МЮ оформив дубль у першому таймі. Спершу забив шикарним дальнім ударом, а потім замкнув простріл Тадіча.

Трабзонспор зрівняв рахунок, але на останніх хвилинах пропустив вирішальний третій гол від Батшуаї. Гості забили його з порушенням правил – атака почалася з відвертого фола, який проігнорував арбітр.

Після фінального свистка футболісти Фенербахче зухвало святкували на полі та спровокували фанів Трабзона. З трибун весь матч летіли пляшки з водою та фаєри (Ліваковічу навіть розбили обличчя).

Внаслідок скандальної розв'язки у турецьких вболівальників зірвало дах. Вони побігли на поле розбиратися з зірками Фенера, а ті вирішили не тікати, а дати бій. Батшуаї з розвороту вдарив ногою фаната, а Осай-Самуель товк іншого вболівальника.

Як виявилося, арбітр матчу Халіл Умут Мелер зізнавався, що не готовий психологічно судити такий матч. У грудні на нього напав президент Анкарагюджю, тому рефері не почувається впевнено.