Леоненко: «Якби я не забивав як Довбик, то Суркіс вивіз би мене в ліс»

Збірна України 20 Березня, 13:39 424
Леоненко: «Якби я не забивав як Довбик, то Суркіс вивіз би мене в ліс» | 19-27
Колишній гравець «Динамо» розкритикував українських нападників.

Колишній гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко розкритикував українського нападника іспанської «Валенсії» Романа Яремчука.

– Ребров викликав оптимальних форвардів?

– Ребров викликав найкращих на даний момент. У нас що, ще хтось є? Яка різниця кого він викликав, якщо грати все одно буде Довбик. Думаю, Ребров буде дивитися на фізичний стан, до того ж Довбик забив більше за всіх із наших нападників. У другому таймі йому на заміну вийде Сікан або Ванат.

– Чому не Яремчук?

– Тому що Яремчук занадто «багато» забив за «Валенсію», про «Брюгге» я взагалі промовчу. Його гол «Реалу»? Ну і що тепер, життя вдалося? Він забив лише чотири голи за 23 матчі. Я думаю, він зараз взагалі не потрібен збірній, тому що повністю не готовий. Він у «Валенсії» то хворіє, то грає, то не грає, то не готовий, то ще щось. Яремчук у цьому плані схожий на Мудрика. Таке відчуття, що у «Валенсії» трактористи працюють, раз підписали Яремчука після його провалу в «Брюгге». У «Бенфіці» він теж нічого не показав, але в Португалії грати важче, тому можна зробити знижку.

Також Віктор Леоненко напередодні матчу Боснія і Герцеговина – Україна висловився про те, що Артем Довбик не забиває за Жирону вже вісім матчів поспіль.

«Просто у нас люблять ліпити зірок із футболістів, які ще не відбулися. Потрібна стабільність, а не забити 20 голів за десять матчів, а потім вісім турів сидіти без результативних дій. Якби я не забивав вісім матчів поспіль, то Сабо збожеволів би, а Григорій Михайлович Суркіс вивіз би мене в ліс», – сказав Леоненко в інтерв’ю «Українському футболу».

Також експерт відповів на питання, Довбик – топ-форвард чи ні:

«Він перспективний нападник, але з ним треба дуже багато працювати. Довбик ще нічого не виграв і нічого не зробив, щоб вважати його топ-форвардом. Забивати треба протягом двох-трьох років, а не так – вистрілив і пропав».