«Тепер це сміття будуть сувати на всіх клубних платформах», - лікар жорстко розкритикував «Шахтар» за їх спонсорський контракт

Футбол України 20 Березня, 17:15 223
«Тепер це сміття будуть сувати на всіх клубних платформах», - лікар жорстко розкритикував «Шахтар» за їх спонсорський контракт | 19-27
19 березня «гірники» оголосили про співпрацю з німецькою маркою «Траумель».

19 березня німецька торгова марка «Траумель» стала офіційним партнером футбольного клубу «Шахтар».

«Шахтар» популяризуватиме «Траумель», представляючи торгову марку як під час домашніх матчів «гірників», так і в соціальних мережах.

Компанії-партнери ухвалили рішення, що 1 мільйон гривень із суми контракту буде використано на реабілітацію дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні.

Однак колишньому працівникові медичного відділу ФК «Рух» Дмитру Бабелюку явно не сподобалася така співпраця:

«ПРОСТО НЕМОЖЛИВО.

«Шахтар» і гомеопатична пустишка стали ОФІЦІЙНИМИ ПАРТНЕРАМИ, і тепер це сміття будуть сувати на всіх клубних платформах.

Це, звичайно, un-fucking-believable! Препарат, який є абсолютним мемом у світі медицини, лідером серед всіх псевдонаукових і пустих методів лікування, стає партнером найбільш успішного клубу України.

Який же крінж. У прес-релізі сторони ще й дозволяють собі описувати якісь покази до застосування, ефективність при травмах та іншу ахінею.

Ще раз: Траумель, як і всі інші препарати фірми Heel, є абсолютно неефективними. Це гомеопатія! ЖОДНІ адекватні наукові дослідження не довели хоча б якогось ефекту цієї групи «препаратів» на організм людини.

Я розумію, що спонсорські гроші не пахнуть і бізнеси слід підтримувати, але найгірше, коли це робиться за рахунок маніпуляцій з ЗСУ, а також промоцією міфічної допомоги засобами, які не мають ЖОДНОЇ ефективності.

Ви подумали, скільки людей піде в аптеку купувати це фуфло після такої новини? Ви подумали, скільки військових буде просити у волонтерів траумель замість дієвих препаратів? Отож... Бридко. Необдумано. Некомпетентно.

Все притомне медичне комʼюніті роками бореться проти промоції, використання та виписування пустишок, щоб у людей був доступ до ефективного лікування і вони не витрачали гроші на неефективні ліки. На ділі ж ми після стількох років боротьби з міфами бачимо такі ганебні кроки від надзвичайно серйозної організації, якою є ФК «Шахтар».

Неймовірний фак-ап», – написав Бабелюк.