Боснія та Герцеговина – Україна: орієнтовні склади команд на матч плей-офф за Євро-2024

Збірна України 21 Березня, 10:45 700
Боснія та Герцеговина – Україна: орієнтовні склади команд на матч плей-офф за Євро-2024 | 19-27
Збірна України у матчі плей-офф за вихід на Євро-2024 зіграє з Боснією та Герцеговиною.

Кадрова ситуація

Головною проблемою збірної України залишається Циганков, який ушкодив меніск. Віктор приїхав до табору національної команди 5 днів тому й тренувався за індивідуальною програмою, однак вчора він повернувся до загальної групи. Але все одно, Віктор не прийме участі у зустрічі з Боснією. Найбільш очевидна заміна – Зубков, хоча там може опинитись і Ванат.

Також важко зрозуміти форму Зінченка. Олександр пропустив 5 матчів, а у наступних двох зіграв лишень півгодини – і він не виглядав визначальним футболістом. Не факт, що представник АПЛ готовий до повних матчів, тож у центрі можливі різні конфігурації. Наприклад, Сашка у центрі може замінити Шапаренко.

Є питання і щодо позиції опорника. Степаненко пропустив збори, Сидорчук не в найкращій формі – у центральному трикутнику нижню позицію може отримати Бражко. Варіанти можуть бути різними.

Одна із найбільш спірних тем – воротарська. Лунін є другим після Доннарумми голкіпером за середнім показником PostShot xG (ключовим у оцінці голкіперів). Андрій відвів аж 10 очікуваних голів від воріт Реала, однак Трубін не сильно відстає – і він краще інтегрований у командну гру. Сергій Ребров заявив, що визначиться безпосередньо перед матчем.

Зрештою, цікаво, кому довірять позицію форварда. Довбик не забиває протягом восьми матчів поспіль, хоча моменти в нього є. Артем провів 15 ударів (7 у площину), награв на 2,82 очікуваних голи, забивав з офсайдів, асистував під непризначені пенальті, тощо. Хоча вистачало й провальних поєдинків.

Яремчук же нарешті відродився. Роман хоч і не є гольовою машиною, але Реалу та Альмерії забив (і допоміг зі створенням ще кількох м'ячів). Що найбільш важливо, він сильно додав у чорновій роботі – зокрема у пресингу. Чи потрібно це у поєдинку з бошняками? Тільки Сергій Ребров знає відповідь.

Орієнтовні склади на матч Боснія та Герцеговина – Україна

Боснія та Герцеговина: Піріч – Газібеговіч, Ахмедходжіч, Хаджикадуніч, Колашінац – Цімірот, П'яніч – Хамулевіч, Круніч, Деміровіч – Джеко

Україна: Лунін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Бражко – Зубков, Судаков, Шапаренко, Мудрик – Яремчук