Ротань відреагував на жеребкування Олімпіади-2024 для збірної України: тренер розібрав кожного суперника

Збірна України 21 Березня, 11:36 206
Ротань відреагував на жеребкування Олімпіади-2024 для збірної України: тренер розібрав кожного суперника | 19-27
Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань прокоментував результати жеребкування футбольного групового етапу літньої Олімпіади 2024 року.

У середу, 20 березня, у Парижі відбулося жеребкування групового етапу футбольного турніру Олімпіади-2024, яка пройде влітку у Франції.

За результатами жереба стало відомо, що збірна України потрапила до квартету В, де також присутні Аргентина, Марокко та поки що невідомий представник Азії (АФК-3.)

Головний тренер олімпійської команди Руслан Ротань висловився з приводу суперників своїх підопічних.

«Група випала досить сильна, утім, на Олімпіаді слабких команд і не буває. Аргентина не потребує рекомендацій, це один з головних фаворитів турніру, ще й, радше за все, з Мессі у складі.

Також Ротань прокоментував ще одного суперника, ім'я якого відомо.

«З Марокко невдовзі грає наша молодіжна збірна, тож побачимо потенціал африканців. Але всі знають, якими щедрими на таланти є команди із цього регіону.
Свіжий приклад – виступ національної збірної Марокко на останньому чемпіонаті світу. Щодо третьої команди Азії, то, може, це буде Японія, з якою нам належить зустрітися найближчим часом», – наводить слова Ротаня пресслужба УАФ.
  • Збірна України буде виступати на Олімпіаді-2024 під керівництвом Ротаня, який також є головним тренером Олександрії.
  • Влітку 2023-го молодіжна збірна, яку тоді також тренував наставник Олександрії, дійшла до півфіналу Євро-2023 U-21, завдяки чому і кваліфікувалася до Олімпіади.