Іван Гецко: «Сьогодні Довбик зробить свою справу»

Збірна України 21 Березня, 13:16 121
Іван Гецко: «Сьогодні Довбик зробить свою справу» | 19-27
Ексфорвард збірної про очікування матча проти Боснії і Герцеговини.

21 березня національна збірна України з футболу проведе стиковий поєдинок за право участі в фінальній частині чемпіонату Європи – з Боснією і Герцеговиною.

В розмові з кореспондентом Sport.ua колишній гравець національної збірної України Іван Гецко дав свій прогноз на сьогоднішнє протистояння в Зениці:

- Україна переможе – 2:0, і один з голів заб'є Артем Довбик, – впевнено зазначив Гецко.

- Сміливий прогноз, особливо, коли зважати на те, що нападник іспанської «Жирони» вже тривалий час ніяк не може перервати безгольову серію.
- Таке часто трапляється. Тим паче, що в «Жироні» стиль гри Довбика дещо змінився в порівнянні з його попередньою командою – «Дніпром-1». Артем став діяти більш різноманітно, частіше підігрувати партнерам і відчувається, що це йому до вподоби. Це також важливо. Роль українця в командній грі «Жирони» – помітна. Але, все ж, місія форварда – забивати. Це чудово усвідомлює Довбик й сьогодні він зробить свою справу.

- На вашу думку, яку тактичну схему візьме на озброєння в Зениці керманич української збірної Сергій Ребров?
- Головне, щоб вона грала першим номером, була заточена на атаку. Зараз в нашій збірній чудовий підбір виконавців, в кожній лінії є лідери й тому треба діяти з позиції сили.