5 висновків після перемоги збірної України U-19 в елітному раунді Євро-2024

Збірна України 21 Березня, 15:30 174
5 висновків після перемоги збірної України U-19 в елітному раунді Євро-2024 | 19-27
Журналіст Михайло Смоловий проаналізував перемогу збірної України U-19 у матчі проти Пн. Македонії (2:0).

- Михайленко оминув ласкою Шахтар, виставивши в старті лише фулбеків (Огарков, Дрозд), Цуканов лишився на лавці. Не потрапили в основу ні Гусєв, ні Маткевич, що вже встигли засвітитися на лавці основи Динамо.

- Під короткий-середній пас Михайленко зробив ставку на вихованців Дніпра-1: кіпера Крапивцова та ПЦЗ Мельниченка. Команда не бʼє вперед за кожної нагоди, але якщо така опція зʼявляється, то нею користуються.

- Більшість першого тайму головними плеймейкерами були ЦЗ українців, особливо Михавко. Якщо глянути на карту передач, то вона буде U-подібна. Центр півзахисту не часто долучався до просування, македонці перекривали його досить організовано. Тому лише фланги, Пономаренка фактично від мʼяча відрізали.

- Гол Кревсуна (0:1) стався за мить до свистка на перерву після кутового. Це мало відкрити гру в теорії. На практиці - ні. Бо Мотя все одно забивав другий гол з півкола в позиційці. Потім вилучення на Цуканові і матч далі можна було не грати.

- Наші хлопці загалом майстерніші та суттєво якісніше готові до матчу. Це продукує оптимізм, бо далеко не усі головні таланти сьогодні тут. Молодіжка Пн. Македонії взагалі не виглядає конкурентоздатною.