Збірна України 21 Березня, 23:50 961
Ісландія стане суперником України у фіналі плей-офф Євро-2024 – партнер Маліновського розгромив Ізраїль | 19-27
Ізраїль зустрівся з Ісландією в рамках півфіналу відбору на Євро-2024.

Євро-2024, кваліфікація.

Ізраїль Ісландія – 1:4

• Голи: Захаві, 31 – Гудмундсон, 39, 83, 87, Траустасон, 42

Обидві команди досить неочікувано дійшли до цього етапу. Розгромну перемогу здобула збірна Ісландії.

Перший тайм виявився досить напруженим. Здавалося, що Ізраїль контролює гру, втім, Ісландії вдалося обернути рахунок на свою користь. Захаві з пенальті вивів господарів поля вперед, але вже за декілька миттєвостей Траустасон зльоту пробив. На 42-й хвилині Траустасон вивів гостей вперед.

По перерві Ізраїль залишився без Ревіво, а на додачу Захаві не реалізував пенальті. Після цього Гудмундсон оформив дубль і вивів Ісландію у фінал відбору на Євро-2024.

У фіналі плей-офф Євро-2024 Ісландія зіграє з Україною. Цей матч відбудеться 26 березня.