Збірна України 22 Березня, 10:05 2524
ЗМІ Боснії і Герцеговини відреагували на тріумф збірної України: журналісти поставили крапку у драматичній грі | 19-27
Боснійська преса прокоментувала півфінальний матч відбору на чемпіонат Європи-2024, у якому підопічні Саво Мілошевича поступилися національній збірній України.

У четвер, 21 березня, національна збірна України на виїзді перемогла Боснію і Герцеговину (2:1) у півфінальному матчі відбору на Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва програвали до 85-ї хвилини гри, після чого голами відзначилися Роман Яремчук та Артем Довбик.

BL Portal

«Дракони» до самого кінця матчу вели в рахунку і були за крок від фіналу плей-оф, але чемпіонат Європи в Німеччині наступного літа залишиться лише мрією.
У сьогоднішньому півфінальному матчі проти збірної України підопічні тренера Сави Мілошевича були кращими і небезпечнішими за суперника протягом більшої частини матчу».

Klix.ba

«Понад 80 хвилин «дракони» грали тактично бездоганно, але поступилися в кінцівці, коли українці забили два голи за три хвилини і вирішили питання про переможця у фантастичному матчі в Зениці».

Dobrodošli na N1

«Після голу ми залишили ініціативу українцям. Гості кружляли по зоні, яку розставив Саво Мілошевич, але наша оборона виглядала надійно, а українці після пропущеного голу ніби були дезорієнтовані.

На 85-й хвилині українці зрівняли рахунок завдяки Яремчуку після прострілу Коноплі з правого флангу. Через дві хвилини відбувся повний перелом. Яремчук пройшов лівим флангом, прострілив, а доти непомітний Добвик пробив головою зі штрафного – 1:2».