Танкетка – головний герой. «Валенсія» привітала Яремчука з перемогою України

Збірна України 22 Березня, 10:11 760
Танкетка – головний герой. «Валенсія» привітала Яремчука з перемогою України | 19-27
21 березня Роман відзначився забитим м'ячем та асистом у ворота Боснії та Герцеговини.

21 березня відбувся півфінальний матч плей-оф Євро-2024 між збірними Боснії і Герцеговини та України. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «синьо-жовтих».

Форвард іспанської «Валенсії» Роман Яремчук розпочав зустріч на лаві запасних та з'явився на полі лише на 81-й хвилині замість Володимира Бражка. Вже на 85-й Яремчук відзначився забитим м'ячем, а на 88-й асистував на Артема Довбика.

Пресслужба «Валенсії» привітала українця із крутим перфомансом:

«Яремчук вийшов на поле на 81-й хвилині. На 85-й хвилині він забив гол, зрівнявши рахунок. На 88-й хвилині він оформив гольовий пас на переможний м'яч. «Танкетка» – головний герой перемоги України та виходу своєї команди у фінал плей-оф відбору до Євро-2024», – написали представники «кажанів».