Ванат – новий Довбик: іспанське видання повідомило, що нападником «Динамо» цікавиться низка клубів з Європи

Динамо Київ 22 Березня, 11:06 1814
Ванат – новий Довбик: іспанське видання повідомило, що нападником «Динамо» цікавиться низка клубів з Європи | 19-27
Центральний форвард київського «Динамо» та національної збірної України Владислав Ванат привернув увагу клубів низки клубів європейських топових чемпіонатів.

Найкращий бомбардир української Прем'єр-ліги Владислав Ванат вдалою грою підігріває чутки про свій майбутній перехід до одного з топових чемпіонатів Європи.

За інформацією ESTADIO Deportivo, форвардом київського Динамо активно цікавиться іспанський Бетіс, який хоче посилити варіативність в атаці.

«Ідея полягає в тому, щоб знайти нападника з іншим профілем, менш статичного, ніж Борха Іглесіас, Вільям Жозе і Седрік Бакамбу, а також молодого і цінного. «Новий Довбик» відповідає цьому профілю».

Спортивний директор Бетіса Ману Фахардо має дуже хорошу думку щодо Ваната, яку підтвердив його помічник Альваро Ладрон де Гевара.

«Помічник Фахардо відзначив ім'я молодого українця, який є лівоногим, але добре володіє правою та виділяється своїм дриблінгом і зміною темпу, а також незвичною вертикальністю, оскільки він більше фінішер, ніж творець».

Також у виданні зазначили, що німецькі, іспанські та англійські клуби слідкують за ситуацією навколо Ваната. Особливо, якщо враховувати, що угода Владислава з Динамо закінчується вже за рік.

Тому, якщо нападник не продовжить свій контракт з киянами, то президенту клубу Ігорю Суркіса доведеться розлучитися з бомбардиром за доволі скромну суму.