Ексгравець збірної Ісландії та «Руха» оцінив майбутній матч проти України

Збірна України 22 Березня, 16:38 830
Ексгравець збірної Ісландії та «Руха» оцінив майбутній матч проти України | 19-27
Рагнар Сігурдссон не бачить фаворита в майбутньому протистоянні.

Колишній гравець національної збірної Ісландії та львівського «Руха» Рагнар Сігурдссон оцінив майбутній матч відбору до Євро-2024 проти України.

– Як грає зараз збірна Ісландії? Україна грала проти неї востаннє доволі давно.

– Я дивився вчорашній матч. Я думаю, що в нас зараз загалом атакувальна команда. Тоді, коли ми грали раніше, в нас була більш захисна команда. Ця команда теж захищається добре, але має неймовірних атакувальних гравців.

– На які ключові аспекти Україні варто звернути увагу у грі Ісландії?

– Я справді не знаю, і я не думаю, що мені варто говорити про них вам.

– А які у збірної Ісландії важливі гравці, яких ви б виділили?

– Арнор Траустасон, він став дуже важливим для команди у півзахисті, виконує безкорисливу роль, борючись і відіграючи мʼяч для своєї команди. Сверрір Інгасон, капітан, він наш найкращий захисник. Я також виділив би Віктора Паульссона, нашого правого захисника, він зараз дуже важливий для команди. Дуже добре грає як правий захисник, але також може зіграти і в півзахисті, і центральним захисником, універсальний гравець.

Нам дуже пощастило з воротарем Гауконом Вальдімарссоном, я думаю, що він дуже хороший, ворота в надійних руках. Але, очевидно, Альберт Гудмундссон – наш найкращий гравець прямо зараз. Він не був з командою довго, але забив три голи учора. Він неймовірний, грає в Серії А за «Дженоа», ми раді, що маємо його.

– Які ваші очікування від матчу Ісландії проти України? Кого, можливо, бачите переможцем?

– Я не знаю. Гра учора між Ізраїлем та Ісландією – це гра між командами, які не знали, який статус вони мають. Для обох справи йшли не надто добре, гра загалом була 50 на 50. І для мене гра проти України – так само. Я не знаю багато про збірну України зараз, і наша збірна Ісландії може грати добре, але також може видати і дуже поганий матч. Вона не є надто стабільною.

Тож, думаю, матч буде 50 на 50. Але, сподіваюся, наші хлопці зможуть привнести жагу до перемоги, вогонь, і здобути ту додаткову перевагу, яка нам треба проти такої команди, як Україна.

Матч Україна – Ісландія відбудеться 26 березня о 21:45 за київським часом.