Збірна України 22 Березня, 20:14 324
Яремчук та Довбик вже вдруге рятують Україну. У Романа – четверті «1+1» у матчах за збірну | 19-27
Роман Яремчук та Артем Довбик – головні герої півфінального матчу плей-офф кваліфікації Євро-2024 Боснія та Герцеговина – Україна.

Перший, вийшовши на заміну, оформив «1+1» за системою «гол+пас», другий забив вирішальний гол у матчі, який і вивів команду Реброва в заключний раунд відбору. Примітно, що у кар’єрі Яремчука та Довбика у збірній вже були аналогічні поєдинки, коли саме вони ставали рятівниками української збірної.

Яремчук «зробив» матч із Фінляндією та чотири рази набирав «1+1» у матчах за збірну

Цьогорічні два бали за матч – четвертий такий показник у кар’єрі Яремчука у збірній. Форварду вдавалося набрати два очки за гру в матчах із Сербією (відбір Євро-2020), Нідерландами (фінальна частина Євро-2020), Фінляндією (відбір ЧС-2022) і тепер із Боснією та Герцеговиною. Тричі зусилля Романа приносили синьо-жовтим перемоги, раз у грі з Нідерландами їх не вистачило навіть для нічиєї.

Але якщо у грі з Сербією «1+1» Яремчука доленосного впливу на результат не мали – Україна переміг 5:0, Роман віддав асист під другий гол та забив четвертий м’яч у грі, то матч із Фінляндією, як і тепер із Боснією та Герцеговиною , форвард, як кажуть, зробив гру.

Поєдинок у Гельсинкі в рамках групового раунду кваліфікації ЧС-2022 був одним із найважливіших для України у тому циклі. Синьо-жовті у п’яти стартових матчах не виграли жодного разу, завершивши п’ять зустрічей, зокрема й домашню з фінами, внічию. Фінляндія у чотирьох поєдинках набрала ті ж п’ять балів (дві нічиї, перемога та поразка). У Гельсинкі Яремчук вже на четвертій хвилині віддав гольову Ярмоленко, а на 34-й – забив сам, відзначившись після голу Пуккі.

Бенефіс Довбика у Глазго

Довбик вдруге рятує Україну у матчах на виліт. Вперше це сталося у поєдинку 1/8 фіналу історичного для синьо-жовтих Євро-2020. У Глазго у матчі проти Швеції Довбик з’явився на газоні Гемпден Парк на 106-й хвилині, а на 121-й приніс Україні путівку до чвертьфіналу.

Гол у ворота Боснії та Герцеговини став для Довбика восьмим у 24-х матчах у складі національної збірної, що дозволило йому увійти до ТОП-15 найкращих снайперів синьо-жовтих в історії.

Яремчук, забивши Боснії, оформив свій 14-й гол у 47 матчах у складі синьо-жовтих, піднявшись на п’яте місце у списку найкращих снайперів команди. До Сергія Реброва, що йде четвертим, Роману залишився один м’яч.