Світовий футбол 23 Березня, 01:04 230
Диво-гол Колумбії шокував збірну Іспанії, Нідерланди знищили Шотландію в товариському матчі | 19-27
Відбулись товариські поєдинки в рамках міжнародної паузи.

Товариські матчі

Іспанія – Колумбія – 0:1

Голи: Муньйос, 61

Нідерланди – Шотландія – 4:0

Голи: Рейндерс, 40, Вейналдум, 72, Вегхорст, 84, Мален, 86

Колумбія досить несподівано обіграла Іспанію. «Червона фурія» провалила другий тайм і дала можливість супернику добряче попсувати собі нерви.

Колумбійці використали слабинку суперника сповна – зірковий вінгер Ліверпуля Луїс Діаз добряче зіпсував дебют захиснику Атлетіка Даніелю Вівіану. Оборонець ледь не скрутив шию від різких рухів опонента і дозволив тому виконати простріл в штрафний майданчик, де Муньйос в ефектному стрибку відправив м'яч у сітку.

Одним з ініціаторів успіху Колумбії став зірковий екс-футболіст Реала Хамес Родрігес. Півзахисник з'явився по перерві, замінивши колишнього гравця Карпат Карраскаля, який ганебно продовжує виступати в чемпіонаті росії.

В паралельному матчі Нідерланди не залишили шансів Шотландії. Підопічні Кумана потішили своїх вболівальників фантастичною грою і розгромили «тартанову армію» з рахунком 4:0. Наприкінці першого тайму рахунок відкрив хавбек Мілана Рейндерс, а в другій половині на шотландців пролилась ціла злива голів.

Спочатку подвоїв перевагу 33-річний Вейналдум, який виступає у Саудівській Аравії. А вже наприкінці поєдинку відзначитись змогли гравці з Бундесліги – Ваут Вегхорст та Доніель Мален.