Євген Селезньов: «Не розумію, коли починають критикувати збірну - вийдіть і самі спробуйте, може, у вас краще вийде»

Збірна України 23 Березня, 01:23 547
Євген Селезньов: «Не розумію, коли починають критикувати збірну - вийдіть і самі спробуйте, може, у вас краще вийде» | 19-27
Колишній форвард збірної України Євген Селезньов поділився думкою про перемогу нашої команди над Боснією та Гецеговиною у плей-офф матчі відбору Євро-2024 (2:1).

— Як вам гра в цілому, якщо вимкнути емоційну складову і позитивний результат? Чому все так складно було?

— Тому що Боснія і Герцеговина так само хотіла виграти. Чому тут дивуватися? Я не можу сказати, що дуже слабко зіграли наші хлопці, як багато хто каже. Вони зіграли, як треба було і забили на один м’яч більше, аніж суперник. Я не розумію, для чого критикують збірну. Хлопці молодці, тренер молодець, всі молодці, бо виграли. Я взагалі не розумію, коли починають критикувати. То гра не та, то ще щось не т. е. Вийдіть і самі спробуйте, може у вас краще вийде.

— Тиск від вболівальників, від країни і ситуації в цілому впливав на наших хлопців?

— Тут хлопці самі розуміли, що це дуже важливо. Всі грають у хороших клубах, на хорошому рівні. Який тиск? Вони просто відповідальні за результат, як і головний тренер. Але хлопці зробили все можливе, щоби перемогти. Я їм дякую за це. Я, як вболівальник, дуже кайфанув.

— Як і очікувалося, у ролі фаворита в української збірної завжди є серйозні проблеми. Цього разу пролізли.

— Я не люблю говорити оце фаворит чи не фаворит. Я теж був футболістом. Трішки пограв у футбол. Скажу так: команда виходила грати на перемогу. Вони це зробили, вони красені. Всі, без винятку. Я не хочу розмовляти на тему, хто грає першим, другим чи навіть третім номером. Хлопці зробили свою справу. Ось і все.

— Відсутність Тараса Степаненка дала про себе знати чи Володимир Бражко у своєму дебютному матчі відіграв добре?

— Це не коректно мені щось казати чи дало ефект це чи ні. Хто я такий, щоби говорити, що добре, а що погано? Я не маю на це право. Мабуть, дало. Але ж виграли. Маліновський добре влився у гру. Ну я не можу казати, хто погано зіграв, немає таких. Всі працювали, всі старалися.

— Так само дебютували деякі гравці за збірну. Це добре, що у таких важливих моментах Сергій Ребров довіряє новачкам?

— Я їх вітаю. Кого викликали у табір — уже заслуговують, щоби вийти у стартовому складі чи на заміну, це не важливо. Якщо Сергій Станіславович викликає - то він довіряє гравцям. І він це вже показав. Це висококваліфікований тренер і футболіст в минулому.

— Ісландія — теж не подарунок. Команда виграла в ізраїльтян 4:1 на виїзді. Якого матчу слід очікувати у вівторок?

— Буде набагато важче, аніж було з боснійцями. Набагато! Дай Бог, щоби повернувся Віктор Циганков. Але хто б там не грав — вони розуміють, задля чого це роблять. Вони грають не для себе, а за країну. Та ще й в такий складний час для неї. Хлопці це розуміють, повірте мені. Я з деякими футболістами спілкуюся. За те, що вони зробили — перед ними треба зняти капелюха за те, що вони зробили.

— Хід від Реброва наприкінці матчу, коли зіграли з двома форвардами. Як вам такий хід?

— Фантастика! Вийшов Яремчук і стало два форварда на полі, які забили два м’ячі. Це фантастика, що ще сказати? Це відчуття тренера, тактична задумка. І вона спрацювала, якщо два нападника забили.