Збірна України 23 Березня, 17:03 3297
Завдяки дублю Пономаренка: збірна України U-19 розтрощила однолітків з Литви у еліт-раунді відбору Євро-2024 | 19-27
Збірна України U-19 у другому матчі еліт-раунду відбору на Євро-2024 розгромила Литву U-19.

Відбір на Євро-2024. Еліт-раунд. Другий тур

Україна U-19 – Латвія U-19 – 3:0

• Голи: Пономаренко, 34, 60 (п), Тутєров, 89

У першому поєдинку підопічні Дмитра Михайленка здобули впевнену перемогу над Північною Македонією (2:0) та очолили групу 7. На чемпіонат Європи поїде лише одна команда з квартету.

Рахунок у зустрічі з однолітками з Латвії українці відкрили на 34-й хвилині. Нападник київського Динамо Матвій Пономаренко отримав пас на фланзі, змістився в центр штрафного майданчика і влучно пробив з-під двох оборонців суперника – 1:0.

У другому таймі «синьо-жовті» подвоїли перевагу. Захисник латвійців зіграв рукою в карній зоні – арбітр вказав на 11-метрову позначку. Вирок судді чітко виконав Пономаренко, оформивши дубль.

А на останній хвилині основного часу форвард Сандерленда Тимур Тутєров довів рахунок до розгромного. 3:0 – друга поспіль впевнена перемога України U-19. Далі на команду Дмитра Михайленка чекає гра зі Швейцарією. Поєдинок відбудеться у вівторок, 26 березня.