Чемпіонат України серед жінок. «Динамо» – «Пантери» – 3:2

Динамо Київ 23 Березня, 20:23 135
Чемпіонат України серед жінок. «Динамо» – «Пантери» – 3:2 | 19-27 Фото: fcdynamo.com
​У рамках 1-го туру другого етапу чемпіонату України серед жінок київське «Динамо» приймало у критому манежі НТБ у Віті-Литовській уманських «Пантер».

У нинішньому сезоні команди вже зустрічалися двічі, й у обох поєдинках – у чемпіонаті та Кубку України – динамівки розгромили опоненток на виїзді. Але цього разу матч виявився непростим для «біло-синіх».

У рамках 1-го туру другого етапу чемпіонату України серед жінок київське «Динамо» приймало у критому манежі НТБ у Віті-Литовській уманських «Пантер».

У другому таймі динамівки продовжили володіти ініціативою, але вперед вдалося вийти суперницям. Після довгого пасу зі своєї половини поля Білокур вискочила до воріт та прокинула мʼяча повз Карбань - 1:2.

Утім, до честі «біло-синіх», вони змогли переломити хід поєдинку. На 79-й хвилині після довгого пасу до воріт вийшла Кабанова, яка нещодавно зʼявилася на полі з лави запасних, та пробила точно в кут - 2:2. А трохи згодом динамівки організували атаку по центру, Чайка пробила з-за меж штрафного майданчика, і мʼяч після рикошету залетів до сітки - 3:2.

У підсумку, важка перемога «Динамо», з якої «біло-сині» починають другий етап чемпіонату України.

Чемпіонат України серед жінок, 2-й етап, 1-й тур

«Динамо» (Київ) – «Пантери» (Умань) – 3:2

«Динамо»: Карбань, Горулько, Намазова, Степанець, Мирончук, Прокопенко (к) (Сікорська, 67), Запорожець (Кабанова, 77), Кукса (Шевцова, 90), Кравець, Мироненко, Чайка.

«Пантери»: Канєвська, Ніколаєва, Рибалкіна, Виноградова, Живолуп, Байрак (Дехтяр, 63), Тихонова, Миргородська, Чорненко, Рошка, Білокур (к).

Голи: Мироненко (16), Кабанова (79), Чайка (85) - Білокур (39, 73).