Договірняк? БК повернула гравцям усі ставки на матч першої ліги ЧУ

Футбол України 23 Березня, 22:07 469
Договірняк? БК повернула гравцям усі ставки на матч першої ліги ЧУ | 19-27
Букмекерська контора Vbet відмовилася виплачувати виграші за ставками на матч першої ліги чемпіонату України між запорізьким «Металургом» та «Хустом» (1:4).

Користувачам Vbet було відмовлено у виплаті виграшів за ставками, розрахованими поверненням. Після звернення до служби підтримки Vbet клієнти БК дізналися, що причиною повернення ставок став пункт 6.4 правил Vbet:

«Організатор залишає за собою право зробити повернення ставки, зробленої Гравцем, у разі визначення та/або встановлення факту: наявності ознак неспортивної боротьби, інформації про неспортивному характері боротьби чи договірної спортивної події».

Також цей пункт говорить (цитата з правил Vbet):

«Організатор залишає за собою право здійснити повернення ставки, зробленої Гравцем, у випадку визначення та/або встановлення факту:

- наявності ознак неспортивної боротьби, інформації про неспортивний характер боротьби або договірної спортивної події».


Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!