Колишній гравець «Динамо» назвав тренерів, які мали на нього особливий вплив

Футбол України 23 Березня, 22:33 393
Колишній гравець «Динамо» назвав тренерів, які мали на нього особливий вплив | 19-27
Головний тренер ФСК Маріуполь Олег Краснопьоров, якому за час професійної кар'єри гравця пощастило пограти під орудою монстрів українського тренерського цеху, рівня Маркевича та Павлова, а також молодого Юрія Калитвинцева, дав коротку характеристику кожному з них.

Олег Краснопьоров, якого було визнано найкращим тренером Першої ліги 2023 року, розповів про фахівців, які сформували його футбольний світогляд. Тобто, тренерів, під орудою яких він грав, тренувався й розуму набирався.

«Павлов – це людина, яка є зразком в організації роботи. В нього всі на своєму місці, кожен повинен робити свою роботу тільки на відмінно, бо з цього складається весь результат. І з Іллічівцем, і з Ворсклою ми вийшли в єврокубки. Встановили найкращі на той час досягнення в історії клубів. Кубок України я здобув із Ворсклою.

Виклик у збірну заслужив. Для мене це незабутній період і школа життя».


Розповів Краснопьоров і про колишнього наставника житомирського Полісся Юрія Калитвинцева, дякуючи якому, він потрапив до національної збірної.

«Юрій Калитвинцев мене молодим запросив із Динамо-2 в Закарпаття. Умови в клубі були скромні, аскетичні, можна сказати – не було нічого. А результат дали – тріумфально вийшли в Вищу лігу. Сама по собі, команда була дуже цікавою, недарма для багатьох хлопців це був перший крок у багаторічні виступи на вищому рівні. Він мене викликав і в національну збірну».


Головним же тренером у своєму ігровому минулому Краснопьоров назвав сивочолого Мирона Маркевича, який нині відроджує львівські Карпати.

«Мирон Маркевич – це мій головний тренер у Металісті. Ми з ним два неповних сезони попрацювали, та й я уже був у віці ветерана. Проте грати в тій команді було одне задоволення. Бразильці, аргентинці та українці високого рівня. Гарні умови. Високі завдання. Що там, як ми із Ньюкаслом і ПАОКом у єврокубках билися! Гарні спогади якраз від цього періоду », – розповів Краснопьоров в інтерв'ю «Українському футболу».