Яремчук чи Довбик: Мілевський назвав форварда збірної України, який йому більше імпонує

Збірна України 24 Березня, 12:02 1537
Яремчук чи Довбик: Мілевський назвав форварда збірної України, який йому більше імпонує | 19-27
Колишній гравець збірної України хоче, щоб проти Ісландії в основі грали 2 форварди.

Колишній гравець київського «Динамо» Артем Мілевський поділився думками про нападників національної збірної України напередодні фінального матчу відбору до Євро-2024 проти Ісландії.

– Артеме, проти Боснії Довбик грав в основі, але Яремчук, який вийшов на заміну, оформив гол+асист. Як думаєте, кого з нападників Ребров випустить у старті на Ісландію?

– Хороше запитання. Я про це два дні думаю. Найімовірніше, почне Довбик, але я б хотів, щоб Україна зіграла у два нападники і вони обидва зіграли з перших хвилин. Але навряд чи Сергій Станіславович Ребров у такій важливій грі буде ризикувати з перших хвилин. Сподіваюся, що у Роми Яремчука буде більше часу, ніж у грі з Боснією. Завдяки йому життя триває і наші гратимуть у фінальному матчі відбору за вихід на Євро. Добре, що за 10 хвилин він усе встиг зробити, але хочеться його бачити більше.

– А хто особисто Вам імпонує більше, як форвард: Яремчук чи Довбик?

– Мені Рома давним давно подобається. Так, у «Валенсії» він не відразу почав. Пам'ятаю, в жовтні або листопаді я йому писав: «Давай. Усе в тебе вийде». Я його ще пам'ятаю малим. Коли я був у «Динамо-2», то Яремчук тільки починав. Я в ньому відразу побачив задатки. У нас із ним схожий стиль. Я дуже радий за нього – що він все частіше грає в старті «Валенсії», забив «Реалу». Я не здивований, що він практично самотужки витягнув гру з Боснією. Слава богу, що у нас є такі нападники.

Матч Україна – Ісландія відбудеться 26 березня о 21:45 за київським часом.