Збірна України 26 Березня, 12:28 331
Блогер: «Є спокуса замінити Зінченка, але Шапаренко в матчах «Динамо» поки ще видихається після 70-ї хвилини» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий спробував спрогнозувати вибір складу збірної України від Сергія Реброва на матч з Ісландією.
«Я би склад не змінював. Так, є спокуса замінити Матвієнка. Але ставити під Ісландію збірну з греко-римської боротьби (Таловєров etc) - шлях в нікуди. Підлаштуватися під суперника означає одразу грати в зручний для них спосіб.

Так, є спокуса замінити Зінченка, але Шапаренко в матчах Динамо поки ще видихається після 70 хвилини. Чи здатен Олександр дати імпульс у вирішальні хвилини? Не факт.

Так, є спокуса поставити з перших хвилин Циганкова. Проте, тайм метушні від Зубкова може підготувати плацдарм для Віктора. Ісландію варто брати за рахунок мозку, а не тупої біганини, бо в ній команда з острову переважатиме. На лавці має бути Х-фактор», - висловився Смоловий.