Україна – Ісландія – 2:1 – відеоогляд матчу

Збірна України 27 Березня, 00:05 469
Україна – Ісландія – 2:1 – відеоогляд матчу | 19-27
Збірна України вийшла на Євро-2024, обігравши Ісландію 26 березня у фіналі плей-офф завдяки голам Циганкова та Мудрика.

Фінальний поєдинок плей-офф за вихід на чемпіонат Європи-2024 пройшов у польському Вроцлаві на стадіоні Тарчинський Арена. У півфіналі команда Сергія Реброва перемогла Боснію і Герцеговину (2:1), а Ісландія розгромила Ізраїль (4:1).

На 30-й хвилині м'яч влетів у ворота збірної України. Одноклубник Руслана Маліновського Альберт Гудмундссон розкрутив Судакова і Бражка, після чого з-за меж штрафного влучно пробив у кут воріт. Андрій Лунін був безсилий. 0:1.

Команда Реброва швидко забила гол у відповідь. На 40-й хвилині Судаков закинув у штрафний на Циганкова. Віктор у дотик прострілив у центр, де Роман Яремчук у падінні спрямував м'яч у ворота. На жаль, гол скасували через офсайд у вінгера Жирони. Клеман Тюрпен офсайду не побачив, але це зробив VAR.

По перерві «синьо-жовті» таки відігралися. Судаков віддав на хід Циганкову, Віктор проскочив суперника і поклав точно у нижній кут. Блискучий гол! А на 84-й хвилині Україна святкувала ще один забитий м'яч. Михайло Мудрик вивів «синьо-жовтих» уперед, влучно пробивши в дальній кут у дотик. Другий асист в активі Судакова.

2:1 – збірна України вкотре продемонструвала характер і зіграє на чемпіонаті Європи вчетверте поспіль. Найвище наше досягнення – чвертьфінал Євро-2020.