Світовий футбол 27 Березня, 08:19 425
Бразилія розіграла яскраву нічию з Іспанією, феєрія Жерсона, фіаско Роналду і суперника України - товариські матчі  | 19-27
У вівторок, 26 березня, відбулася низка товариських матчів національних збірних.

Іспанія – Бразилія – 3:3

• Голи: Родрі, 12 (з пенальті), 87 (з пенальті), Ольмо, 36 – Родріго, 40, Ендрік, 50, Пакета, 90+7 (з пенальті)

Англія – Бельгія – 2:2

• Голи: Тоуні, 17 (з пенальті), Беллінгем, 90+5 – Тілеманс, 11, 36

Збірна Бельгії (суперник України на Євро) була близька до того, щоб шокувати Англію на «Вемблі» – півзахисник Астон Вілли Юрі Тілеманс двічі протягом першого тайму розписався у воротах Джордона Пікфорда. Причому в другому випадку Ромелу Лукаку виконав на нього асист у стилі Кевіна де Брюйне. Однак вивезти з Лондона перемогу бельгійцям не вдалося – на 90+5-й хвилині Джуд Беллінгем зрівняв рахунок, скориставшись надто великим вільним простором у чужому штрафному майданчику.

Австрія – Туреччина – 6:1

• Голи: Шлагер, 2, Грегоріч, 44, 48, 59 (з пенальті), Баумгартнер, 78 (з пенальті), Ентруп, 90+4 – Чалханоглу, 25 (з пенальті)

Кот-д'Івуар – Уругвай – 2:1

• Голи: Олівера, 9 (автогол), Дуе, 84 – Віньяс, 77

Німеччина – Нідерланди – 2:1

• Голи: Міттельштадт, 11, Фюлькруг, 85 – Верман, 4

Словенія – Португалія – 2:0

• Гол: Черін, 72, Елснік, 80

Сенсацію створила Словенія, за яку майже пів години відіграв Беньямін Вербич. У піренейців не було Леау, якого відпустили раніше, зате Кріштіану провів увесь матч без замін.

Франція – Чилі – 3:2

• Голи: Фофана, 19, Коло Муані, 25, Жиру, 31 – Еспіноса, 6, Осоріо, 82

Єгипет – Хорватія – 2:4

• Голи: Рабія, 6, Абделмонем, 90+5 – Влашіч, 21, Петковіч, 51, Крамаріч, 77, Маєр, 86

Люксембург – Казахстан – 2:1

• Голи: Родрігес, 24, Сінані, 45 – Садібеков, 2

Жерсон давно не грає за Динамо, хоча його контракт досі належить киянам. Водночас за збірну Родрігес запалює регулярно. Як от вчора – його гол і результативна передача забезпечила Люксембургу перемогу.

Румунія – Колумбія – 2:3

• Голи: Хаджі, 84, Тенасе, 90+4 – Кордоба, 6, Аріас, 36, Аспрілья, 80

Румунія, яка буде суперником України в групі Євро-2024, у результативному матчі програл Колумбії.