Маліновський: «Після першого тайму усі вірили, що ми зможемо відігратися»

Збірна України 27 Березня, 09:28 130
Маліновський: «Після першого тайму усі вірили, що ми зможемо відігратися» | 19-27
Хавбек збірної України прокоментував перемогу над командою Ісландії.

Хавбек збірної України Руслан Маліновський прокоментував перемогу над командою Ісландії (2:1) у фіналі плей-оф кваліфікації та вихід у фінальний турнір Євро-2024:

– Які емоції були у роздягальній і на полі? Наскільки це важлива перемога для України?

– Звичайно, дуже важлива перемога для всієї України і для всіх вболівальників. У нас є дуже хороший досвід таких матчів. Ми очікували таку гру, яка буде дуже важкою. Суперник забив гол у першому таймі. Але я хочу сказати, що після першого тайму я бачив, що всі вірять, що ми зможемо відігратися, повернутись у гру. Сьогодні був досягнутий результат завдяки характеру всієї збірної.

– Як у перерві Сергій Ребров налаштовував на гру.

– В першому таймі у нас дуже багато моментів було. Суперники, допоки були свіжі, більш компактно захищалися. Ми знали, що з часом у нас буде більше зон, бо вони фізично підсядуть, тому ми їх додавили в кінці. І хлопці, які вийшли на заміну, також допомогли. Сьогодні перемога така, командна.

– Сьогодні практично 30 тисяч вболівальників було на трибунах. Як відчували їх підтримку?

– Дуже чудова підтримка завжди. Ми граємо у Польщі. Сподіваємось, що зможемо зіграти в Україні. Дякую всім вболівальникам, які приїхали. І з Чехії, я знаю, приїхали, і з різних країн. Дякую всім, хто приїхав.

– Ви перетиналися за Альбертом Гудмундссоном у Серії A...

– Я з ним поговорив, але я знаю його якості як футболіста, він дуже сильний футболіст. Він показав сьогодні, що з мінімуму моментів він може зробити гол, тому що він дуже небезпечний. Це був фінал, сьогодні один переможець, і я радий, що ми виграли.

– Що ви відчули після фінального свистка? Яка у вас була перша думка і кому присвячуєте свою перемогу?

– Я відчував, що ми це зробили. Тому що всі переживали, дуже великий тиск був на команду перед матчем, тому що всі казали, що ми фаворити. Але всі розуміли, що це буде дуже важка гра. Присвячую перемогу всій Україні, всім захисникам нашої країни, які боронять Україну і хто воює зараз. Це перемога для них. І, звичайно, для моєї сім'ї, яка за мене вболіває. Це моя родина, це брат, мама, дружина, донька, батьки. Це перемога для всіх.

– Андрій Лунін сказав, що в роздягальню заходив Андрій Шевченко. Як він вас привітав? Що казав команді?

– Шевченко сказав, що отримав дуже багато повідомлень, що він гордиться всією командою, що ми молодці, показали сьогодні характер. Як я сказав, сьогодні був результат, це на першому місці, що ми зробили результат. Зараз у всіх чемпіонатах потрібно працювати на максимум, щоб доводити право на своє місце у збірній.