Збірна України 27 Березня, 11:29 84181
«Його було складно зупинити». Що говорили гравці Ісландії після поразки від України | 19-27
Гравці збірної Ісландії висловилися щодо своєї поразки українській команді Сергія Реброва.

Захисник збірної Ісландії Гудмундур Торарінссон прокоментував поразку своєї національної команди від збірної України (1:2) у фіналі плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2024, який відбувся вчора у Вроцлаві.

«Нам було важко контролювати м’яч так, як це вдавалося збірній України. У них дуже хороша команда. Ми все робили правильно в першому таймі, але суперник зрівняв рахунок, зумів надихнутися, взяв гру під свій контроль і забив другий м’яч.

Перший пропущений нами гол? Я намагався зупинити Циганкова, розраховуючи на допомогу інших наших захисників. Але його було важко зупинити. Доведеться переглянути і розібрати цей епізод», — наводить слова Торарінссона ісландське видання DV.

Капітан збірної Ісландії Йоганн Берг Гудмундссон також прокоментував поразку.

«Важко змиритися з цією поразкою. Ми добре грали в першому таймі, відкрили рахунок, але потім, гадаю, занадто глибоко «сіли» в оборону — це дало змогу збірній України взяти м’яч під повний свій контроль.

У перерві ми говорили про те, що нам треба краще тримати м’яч. Частково нам це вдалося, але ми не створили жодних моментів, а збірна України проявила свої сильні сторони. Ця команда дуже добре керує флангами, витягує на себе півзахисників суперника. З цим складно впоратися.

Нам не завжди вдавалося ефективно пресингувати, але коли це відбувалося, збірна України опинялася в розгубленості. Дуже шкода, що ми не змогли зробити так, щоб таке відбувалося частіше», — сказав Гудмундссон під час флеш-інтерв’ю після матчу.

Півзахисник збірної Ісландії Йон Дагур Торстейнссон:

«Наскільки сумно це буває, я не знаю, як це описати краще. Під час гри мені здавалося, що я мало що пам'ятаю.

Я передивлявся моменти, але Лунін немов прочитав мене. Він завжди був поруч. Мені важко сказати. Перший гол виглядав «неохайно» і змінив гру. Ми все ще були в грі з рахунком 1:1. Потім був другий гол, і ми витратили багато сил, намагаючись утримати позицію. Це все змінило.

Чи була це найважча поразка в його кар'єрі? Сто відсотків», – з сумом розповів Торстейнссон виданню Visir.

Нагадаємо, Україна здолала Ісландію з рахунком 2:1 і здобула путівку на Євро-2024. Команда Сергія Реброва зіграє у групі E, де суперниками будуть Бельгія, Румунія та Словаччина.