Світовий футбол 29 Березня, 22:21 251
Трубін допоміг «Бенфіці» дотиснути найгіршу команду Португалії – «орли» очолили Прімейру | 19-27
​Бенфіка приймала Шавеш у матчі 27-го туру чемпіонату Португалії.

Португалія. Прімейра. 27-й тур

Бенфіка – Шавеш – 1:0

• Гол: Невеш, 68

Нереалізовані пенальті: Ді Марія, 26, Кабрал, 66

Анатолій Трубін розпочинав матч проти аутсайдерів турнірної таблиці з перших хвилин, однак залишився майже без роботи. Шавеш не спромігся завдати жодного удару в площину воріт українця. Відповідно, в активі Трубіна цього вечора кліншит (0 сейвів), 18 дотиків до м'яча, 80% точних передач (12/15). Sofascore оцінив старання українця оцінкою 6.7.

Бенфіка володіла значною перевагою з першої по останню хвилину. Підводила лише реалізація. Ді Марія ще на екваторі першої половини не реалізував пенальті, по перерві такий же подарунок Шавешу зробив ще й Кабрал. Соуза двічі парирував удари суперників з точки і став героєм цього поєдинку навіть попри поразку.

«Орлів» врятував єдиний забитий м'яч Жоау Невеша на 68-й. При цьому, господарі статистично награли на 3.82 очікуваних голів. Перемога дозволила Бенфіці очолити турнірну таблицю з 67 очками. У активі Спортінга 65 балів та 2 матчі у запасі. Шавеш залишається на дні з 19 пунктами.