Віцепрезидент «Кривбаса»: «Ми будемо грати в Кривому Розі всупереч всьому»

Футбол України 30 Березня, 18:28 134
Віцепрезидент «Кривбаса»: «Ми будемо грати в Кривому Розі всупереч всьому» | 19-27
Артем Гагарін заявив, що команда не планує переїзд через часті повітряні тривоги.

Віцепрезидент «Кривбаса» Артем Гагарін заявив, що команда не планує переїзд з Кривого Рогу через часті повітряні тривоги:

«З самого початку відновлення УПЛ, на початку літа 2022 року, клубом було прийнято рішення, що ми будемо жити та тренуватися в Кривому Розі. Далі було пів сезону на виїзді, і ось при першій можливості, коли ворога відтиснули за Херсон, ми отримали дозвіл та почали грати у рідному місті. Клуб паралельно робив трансляції для вболівальників в бомбосховищах: домашніх і виїзних матчів, організовував додаткову мінімальну квоту для входу вболівальників на стадіон ще в першому колі. Весь цей час ми робили все можливе, щоб футбол був ближче до вболівальників. Бо інакше для кого і для чого ми граємо?

Футбол – це те, що приносить позитивні емоції, яких так зараз не вистачає. Футбол – це те, що відволікає від всього жахіття, що відбувається навколо. Впевнений, що 650 000 мешканців нашого міста, які залишились жити в Кривому Розі або вимушено переїхали з тимчасово окупованих територій, заслуговують на те, щоб мати розрядку у вигляді футболу. Ми будемо грати в Кривому Розі всупереч всьому».