Футбол України 30 Березня, 18:37 276
«Інгулець» відстав від «Карпат», «Нива Тернопіль» сенсаційно програла «Діназу», «Хуст» оформив камбек з «Гірник-Спортом» | 19-27
У суботу 2-й тур 2-го етапу другого за силою дивізіону продовжила низка матчів.

Голи: Кривобороденко, 9 (аг.), Гончарук, 52, Андрейчук, 65, 80

У Групі вибування Хуст оформив феєричний камбек з Гірник-Спортом. Закарпатці пропустили в середині першого тайму, а одразу по перерві команда з Горішніх Плавнів збільшила свою перевагу. Господарі вирішили, що з них достатньо і взялись за справу, забивши у відповідь одразу чотири голи (дублем відзначився Чабан). Перемога дозволила Хусту покинути зону вильоту, потіснивши туди Гірник-Спорт.

Тернопільська Нива на фоні чуток про можливий переїзд у Львів сенсаційно програла найгіршій команді Другої ліги – Діназу. Підопічні Олександра Головка забили ще до середини першого тайму, але на перерву пішли за нічийного рахунку. Після відпочинку Діназ додав і відвантажив у ворота тернополян ще три м'ячі. Перемога принесла Діназу 16 очок і підняла одразу на 4 сходинки догори.

Буковина на своєму полі розбила Чернігів-ШВСМ. Початок розгрому поклав автогол Кривобороденка вже на 9-й хвилині. По перерві господарі забили ще тричі і впевнено очолили турнірну таблицю Групи виживання, опустивши чернігівців на самісіньке дно.

В матчах Чемпіонської групи вийшло менш цікаво. Інгулець розійшовся безгольовою нічиєю з Нивою Бузовою – команда з Петрового відстає від перших Карпат вже на 5 очок. Такий самий результат у грі між Полтавою та Епіцентром.