Світовий футбол 31 Березня, 11:57 152
«Аль-Хіляль» продовжує шлях до чемпіонства, «Аль-Наср» з хет-триком Роналду переміг аутсайдера: Саудівська Аравія | 19-27
Відбулись суботні поєдинки 25-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

• Голи: Аль-Джувайр, 3, Аль-Сіб'яні, 64, Се, 79 – Мітровіч, 20, (пен.), 27, Мілінковіч-Савіч, 42, Аль-Давсарі, 57

Аль-Фатех вирвав перемогу над Аль-Вахдою. Команди обмінялись дублями Ансельмо та Тельйо, а Аль Шарфа на 73-й хвилині приніс перемогу Аль-Фатеху. Аль-Ріяд та Абха не виявили сильнішого – на гол Камано результативно відповів Аль Аббас.

Аль-Наср розбив Аль-Таї. Хоча перший тайм був не переконливим – Місіджан зрівняв рахунок майже одразу після голу Отавіо. Щоправда, Місіджан отримав другу жовту на 36-й хвилині. Гаріб у компенсований час до першої половини вивів Аль-Наср вперед, а Роналду вже в другому таймі оформив хет-трик та добив суперника.

Аль-Хіляль у надрезультативному матчі переміг Аль-Шабаб. Аль-Джувайр вивів Аль-Шабаб вперед, але до перерви Мітровіч оформив дубль, ще один м'яч забив Мілінковіч-Савіч. Після перерви Аль-Давсарі зробив перевагу розгромною. Аль-Шабаб скоротив відставання до мінімального завдяки голам Аль-Сіб'яні та Се, але Аль-Хіляль втримав перемогу.