Футбол України 31 Березня, 15:14 215
«Олександрія» втратила перемогу в гольовій перестрілці з «Минаєм» – Ротань обірвав серію тріумфів | 19-27
«Минай» приймав «Олександрію» у матчі 22-го туру УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 22-й тур

Минай – Олександрія – 2:2

• Голи: Устименко, 63, Гунічев, 75 – Кулаков, 50, Калітвінцев, 58
  • Нереалізований пенальті: Ковалець, 69
  • Вилучення: Ковалець, 79

Обидві команди розквітли після зимової паузи. Олександрія вийшла на серію з двох поспіль тріумфів після звитяг над Поліссям (2:1) та Ворсклою (1:0). Минай здобув перші перемоги в сезоні над ЛНЗ (2:1) та Металістом 1925 (2:0), ще й розписав нічию проти СК Дніпро-1 (1:1).

Перший тайм минув без голів. На 9-й хвилині єдиний м'яч Кулакова скасували через офсайд після перегляду VAR. Натомість по перерві команди потішили незвичною результативністю. Олександрія протягом 8 хвилин забила двічі. Шулянський і Кулаков організували перше взяття воріт, Калітвінцев подвоїв на 58-й.

Руслан Ротань провів дві заміни, але не вгадав. Минай повернувся у гру зусиллями Устименка – Вакула асистував. Згодом Олександрія отримала право пробити пенальті через гру рукою суперника у власному штрафному, але Ковалець не скористався своїм шансом. Закарпатці на рівному місці відновили паритет завдяки голу Гунічева.

Ковалець за лічені хвилини отримав дві жовті картки й помітно зменшив шанси гостей повернути перевагу на табло. У першому епізоді антигерой збив суперника без м'яча, а в другому, начебто, вдарив ліктем в обличчя гравця Миная.

Після вилучення роботи у Шевченка значно побільшало. Кіпер олександрійців ще двічі врятував команду після пострілів Гунічева і Устименка – 2:2.

Олександрія перервала переможну ходу – 11 місце, 24 очки. Минай скорочує відставання від ще одного аутсайдера Металіста 1925 до двох пунктів.