«Якби він грав за «МЮ», то коштував би 100 млн євро»: реакція вболівальників на гру Ярмолюка проти «Манчестер Юнайтед»

Світовий футбол 31 Березня, 16:49 236
«Якби він грав за «МЮ», то коштував би 100 млн євро»: реакція вболівальників на гру Ярмолюка проти «Манчестер Юнайтед» | 19-27
У суботу, 30 березня, «Брентфорд» приймав удома «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася внічию — 1:1.

У стартовому складі господарів уперше за довгий час вийшов український півзахисник Єгор Ярмолюк, який вразив своєю грою багатьох уболівальників, які залишили про українця схвальні відгуки.

ISPORT вирішив зібрати найцікавіші коментарі любителів футболу про перформанс українського талановитого півзахисника.

Joshua Hirst: «До речі, якби Ярмолюк грав за „Манчестер Юнайтед“, він коштував би 100 млн євро, був би основним гравцем збірної України і вважався б талантом покоління».

Dom Smith: «Єгор Ярмолюк чудовий, активний, і сьогодні в битві молоді, яка може поїхати на Євро-2024, він перемагає Коббі Майну».

Patch of the day: «Єдине, що я хочу сказати після першого тайму, — це те, що Ярмолюк повинен виходити в старті у всіх 8-ми іграх, що залишилися. Абсолютно феноменальний виступ, якби решта команди змогла підібрати правильні моменти для ударів, ми були б упевнені в перемозі. Потрібен був великий другий тайм, але цього разу я вірю».

Herronaitor: «Не варто садити Ярмолюка на лавку запасних до кінця сезону. Він був неймовірним, вважаю, що він легко стане одним із наших найкращих гравців за кілька років»