«У Польщі специфічний футбол, більш силовий»: Хацкевич пояснив, чи зміг би заграти в польському чемпіонаті форвард «Динамо»

Динамо Київ 31 Березня, 16:53 229
«У Польщі специфічний футбол, більш силовий»: Хацкевич пояснив, чи зміг би заграти в польському чемпіонаті форвард «Динамо» | 19-27
Колишній тренер «Динамо» Олександр Хацкевич розповів, чи підійшов би чемпіонат Польщі форварду киян Владиславу Супрязі.

– Супрязі потрібно залишатися в Динамо чи переходити в іншу команду?

– У Динамо легше себе проявити, тому що київська команда грає більше в атаці. Якщо Супряга отримуватиме ігрові хвилини, почне забивати й ефективно грати на команду, то будь-який тренер у нього повірить.

– Якщо в Динамо не вийде, то чемпіонат Польщі йому підійде?

– У Польщі специфічний футбол, більш силовий, який не підходить Супрязі. Тут не дають простору для його якостей. У чемпіонаті Польщі потрібні нападники, які чіпляються за м'ячі вгорі, нав'язують боротьбу, пресингують і ефективно грають при стандартних положеннях. А Владу потрібен простір, щоб використовувати свої сильні якості.

У Коноплянки в Польщі не вийшло, бо він креативний футболіст, а тут мало команд, які хочуть грати з м'ячем.

– А який чемпіонат підійде Супрязі?

– Владу спочатку потрібно проявити себе в УПЛ, щоб думати про якийсь інший чемпіонат.

– Можливо, йому варто розглянути варіант з орендою в Дніпро-1, адже він там раніше непогано грав?

– Це вирішувати тренеру, керівництву Дніпра-1, Динамо і Супрязі. Владу потрібно зрозуміти, що він хоче: отримувати хороші гроші і не грати або втратити в зарплаті, перейти в інший клуб і почати зростати. Кожен обирає свій шлях.