Збірна України 31 Березня, 22:04 724
«Жирона» – «Бетіс»: відомі оцінки Довбика та Циганкова у переможному матчі Ла Ліги | 19-27
Стали відомі оцінки Артема Довбика та Віктора Циганкова в матчі Жирона – Бетіс.

Українські футболісти допомогли каталонцям здобути нервову перемогу (3:2) та скоротити відставання від Барселони в турнірній таблиці Ла Ліги.

Довбик став одним з героїв поєдинку проти Бетіса. Український форвард перервав невдалу серію з 8 матчів без голів і відзначився дублем. Окрім забитих м'ячів, українець 23 рази торкнувся м'яча, віддав 13 точних передач з 19 (68%), виграв 3 єдиноборства, 6 разів втратив володіння, здійснив 1 фол, двічі потрапив у офсайд і двічі пробив по воротах.

Циганков віддав передгольову передачу та активно організовував атаки «червоно-білих». Півзахисник провів на полі 82 хвилини, за які 51 раз торкнувся м'яча, віддав 26 точних передач з 33 (79%), виграв 8 єдиноборств, 12 разів втратив володіння, заробив 5 фолів, 1 раз виніс м'яч, 1 раз здійснив відбір і двічі обіграв суперника за допомогою дриблінгу.

У підсумку обидва гравці стали одними з найкращих у складі Жирони. Портал Sofascore оцінив гру Довбика найвищою оцінкою – 8,4 бала, Циганков замкнув топ-4, отримавши 7,1.