Світовий футбол 31 Березня, 22:48 192
«Штутгарт» у матчі з 6-ма голами врятувався від ганьби з «Хоффенхаймом», аутсайдери Бундесліги влаштували люту перестрілку | 19-27
У неділю 27-й тур чемпіонату Німеччини закривали три матчі.

Німеччина, Бундесліга, 27-й тур

• Аугсбург – Кельн – 1:1

Голи: Майєр, 18 – Зельке, 33

• Штутгарт – Хайденхайм – 3:3

Голи: Гірассі, 41, Стіллер, 53, Ундав, 90+8 – Нюбель, 62 (аг.), Кляйндінст, 84, 85

Вилучення: Доведан, 90+6 (Хайденхайм, червона картка)

• Бохум – Дармштадт – 2:2

Голи: Хофманн, 30, 48 – Скарке, 62, Вільгельмссон, 76

У першому матчі дня Аугсбург приймав Кельн. Спокійний початок гри ознаменувався голом господарів ще до середини тайму: після вкидання з-за бокової м'яч прилетів у штрафний до Майєра і той різко пробив у ближній кут, забивши у другому матчі поспіль.

На 33-й хвилині Адамян отримав м'яч на лівому фланзі, пройшов на швидкості до штрафного, увірвався у воротарський і... віддав праворуч на Зельке, який і відновив статус-кво. Другий тайм минув майже без моментів і все завершилось бойовою нічиєю.

Божевільну перестрілку влаштували Штутгарт і Хайденхайм. Господарі вийшли вперед наприкінці першого тайму, а по перерві подвоїли свою перевагу. Здавалось, все йшло за планом, аж поки Нюбель після навісу з кутового не спрямував м'яч у свої ворота.

А потім настала фатальна 84-та хвилина, коли Кляйндінст у двох атаках поспіль оформив дубль. На шостій доданій Хайденхайм через брудний підкат Доведана залишився у меншості, а ще через дві хвилини Ундав примудрився зрівняти і врятувати «швабам» 1 бал. Штутгарт не скористався осічкою Баварії у матчі з Борусією Д, аби впритул наблизитись до команди Томаса Тухеля і відстає від мюнхенців на три пункти.

Бохум у завершальному поєдинку туру розписав бойову нічию з Дармштадтом. Для рурців все розпочиналось більш ніж чудово – Хофманн оформив дубль, забивши в середині першого тайму і одразу по перерві. Однак найгіршій команді Бундесліги вдалось відновити статус-кво завдяки влучним ударам Скарке і Вільгельмссона. Український манкурт Іван Ордець розпочав гру у запасі і з'явився на полі лише на 86-й хвилині. Бохум продовжує балансувати над зононою вильоту, а Дармштадт залишається безнадійно останнім.