Свій наступний матч синьо-жовті зіграють уже на початку літа в межах підготовки до того самого Євро. Загалом же команда Сергія Реброва має провести 2024 року ще 12 поєдинків. Але тут є важлива примітка: кількість матчів може змінитися залежно від виступу хлопців у Німеччині.
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2024/%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%8C-2024/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%87%D1%96-2024-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8C-min.jpg)
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!