Журналіст назвав 5 гравців з УПЛ, які могли б підсилити «Динамо»

Динамо Київ 2 Квітня, 11:27 6922
Журналіст назвав 5 гравців з УПЛ, які могли б підсилити «Динамо» | 19-27
Журналіст Михайло Співаковський в програмі «ТаТоТаке» назвав 5 футболістів з УПЛ, які могли б посилити «Динамо».

«Я склав невеликий список гравців, які можуть підсилити «Динамо». Я склав цей список на матчі «Зоря» - «Металіст» 1925», на цій грі був присутній Євген Хачеріді і я думаю, що це не випадково. В «Зорі» я бачу трьох гравців, яких би я порадив в ротацію в «Динамо».

Батагов, за умови, що є правий центральний захисник з хорошою роботою в єдиноборствах. Для мене Батагов це людина, яка вирішує питання з доставкою м’яча. Я сумніваюсь, що в «Динамо» вистачить коштів на Батагова.

Ще є Яцик, який має повернутися. Я бачу його прогрес не тільки в молодіжній збірній, а й в «Зорі». Він розбігався, в нього хороші показники витривалості, силово-швидкісної роботи, в нього з’явився впевнений перший дотик, він впевнено просувається з м’ячем. Яцик може грати вертикального інсайда, він мені подобається. Я думаю, що він піде стопами Бражка і це хороший проспект для «Динамо».

Третій мій варіант із «Зорі» - Герреро. На Трансфермаркеті він коштує 800 тисяч, але ми розуміємо, що Геллер буде множити на 5.

Я знайшов ще двох гравців в інших клубах УПЛ. Я впевнений, що Макуана, коли він здоровий, то міг би грати в «Динамо» ліворуч.

І п’ятий футболіст - Олег Очеретько. Він гравець динамівського профайлу. Він міг би грати на позиції вісімки, де грає Шепелєв, коли не має Шапаренка. Це гравець з величезним обсягом, з хорошою працездатністю, з компактною технікою. Але я впевнений, що «Шахтар» його не відпустить».