Георгій Бущан: «Ці паузи через повітряні тривоги, звичайно, вимотують...»

Динамо Київ 2 Квітня, 12:50 299
Георгій Бущан: «Ці паузи через повітряні тривоги, звичайно, вимотують...» | 19-27
Воротар київського «Динамо» Георгій Бущан в ефірі Youtube-каналу «УПЛ ТБ» підбив підсумки матчу своєї команди з полтавською «Ворсклою» (5:1) у 22-му турі чемпіонату України, який відбувся минулої неділі в Полтаві.

— З урахуванням пауз на повітряні тривоги сьогоднішній матч тривав п’ять із половиною годин. З огляду на це, наскільки складним видався цей поєдинок?

— Він вийшов справді складним, але насамперед через те, що ми зібралися в повному складі тільки два дні тому, коли повернулися всі наші «збірники». Перші матчі після пауз на ігри збірних завжди складні. При цьому сьогодні трохи складним було й поле. Зрештою, нам протистояв мотивований суперник. Тому було трохи складно. Ну й паузи ці через повітряні тривоги, звісно, теж вимотують...

— Чим займаєтеся під час цих пауз?

— Ну чим... Усе стандартно. Прийшли в роздягальню, зняли бутси, чекаємо, коли закінчиться тривога. Потім одягаємося і йдемо на розминку.

— «Ворскла» сьогодні мала кілька небезпечних моментів ваших воріт. Наслідком чого це було?

— Думаю, що і наших помилок, і активних дії «Ворскли» в атаці.

— Так. Із «Ворсклою» завжди цікаві матчі. Тому знали, який суперник на нас чекає, поважаємо його, але нам теж треба перемагати.

— Однією зі знакових подій сьогоднішнього матчу стало повернення на поле після тривалої паузи Андрія Ярмоленка...

— Так, ми привітали його з поверненням. Сподіваємося, що й надалі він буде з нами та допоможе нам перемагати.

— Скоро знову матч із «Зорею». Майбутній поєдинок буде складнішим, ніж нещодавня зустріч із цією командою?

— Так, звісно. Тоді і погодні умови були складними, і в складі «Зорі» була відсутня низка гравців. Тож на нас чекає дуже важкий матч.