«Брехло. Зрадник. Людина путіна»: поляки знищили співвітчизника з російського клубу – що зробив футболіст

Світовий футбол 3 Квітня, 09:29 154
«Брехло. Зрадник. Людина путіна»: поляки знищили співвітчизника з російського клубу – що зробив футболіст | 19-27
Гравець Рубіна Мацей Рибус залишається одним із рідкісних легіонерів, які досі виступають в росії після 24 лютого 2022 року.

Футболіст вирішив пояснити причини свого рішення залишитися там.

У той час як партнери Мацея Рибуса зі збірної Польщі висловили свою підтримку Україні та виступали у ЗМІ за українську позицію, 34-річний поляк вважав за краще зберегти мовчання протягом двох років. Однак тепер гравець Рубіна погодився дати інтерв'ю TVP Sport, де він розповів про своє рішення залишатись в росії.

«Я розумію, що кожен на моєму місці мав би право прийняти власне рішення. Я прийняв своє. Не під тиском людей чи постів в інтернеті, а по совісті. Мені подобається життя в росії, в Москві. Нещодавно, коли я летів у відпустку, місце поруч зі мною зайняв Анатолій Тимощук, легенда української збірної.

Після війни він залишився в Санкт-Петербурзі. Він у схожій зі мною ситуації, у нього дружина-росіянка, діти, які народилися там. І у нього були схожі дилеми.. Напевно, ми могли б переїхати, але це означало б починати життя спочатку. Нічого приємного, особливо для дітей».

Також футболіст заявив, що його родина намагається оминати тему війни в Україні.

«Ні, ми взагалі про це не говоримо. Навіть на початку іноді говорили, тому що ви знаєте, що для всіх те, що відбувається в Україні, було шоком, але потім ми вирішили уникати цієї теми. У нас є телевізор, але ми дивимося на ньому тільки Netflix і YouTube. Я заглядаю в Twitter, але намагаюся уникати військових тем. Я все це дуже сильно переживаю. Але я не хочу з'їхати з глузду. Повторюся: я нікому не завдаю шкоди своїми діями».

Рибус заявив, що війна — зло і хоче, щоб на світі завжди панував мир.

«Я вважаю, що будь-яка війна - це зло, тому що кожна війна несе смерть і багато інших жахливих речей. Як і всі розумні люди, я хотів би, щоб у світі панував мир. Але, на жаль, це не завжди так».

Це інтерв’ю прочитали в Польщі і реакція місцевих журналістів не змусила себе довго чекати. Спочатку свою позицію висловив один із працівників Weszło.com Ян Мазурек.

«Брехло. Зрадник. Людина путіна. Шкода, що Мацей Рибус взагалі грав за збірну Польщі».

Потім до нього приєднався колишній директор TVP Sport Марек Школьніковський.

«Мацей Рибус? Не пригадую його».

Ще один журналіст із видання Weszło.com Якуб Бялек негативно відреагував на слова Рибуса.

«Мацей Рибус, ти огидна людина... Ти стверджуєш, що твоя дружина проходить через пекло, тому що люди ображають її в інтернеті. Якщо ситуація твоєї дружини - це пекло, то як ти назвеш те, що переживають українки, яких жорстоко зґвалтували в Бучі?
Що пережила героїня документального фільму «20 днів у Маріуполі», яка народила дитину в той момент, коли твої люди бомбили пологовий будинок? Ти взагалі щось знаєш про цю війну? Ти смієш жалітись?»
  • Рибус провів цього сезону дві гри за Рубін.
  • За збірну Польщі футболіст відіграв 66 поєдинків, у яких забив два голи.
  • Transfermarkt оцінює гравця в 200 тисяч євро.

Читайте також: