Лунін вразив іспанського тренера: «Щодня він виносив усі меблі з вітальні»

Світовий футбол 3 Квітня, 13:43 257
Лунін вразив іспанського тренера: «Щодня він виносив усі меблі з вітальні» | 19-27
Серхіо Сегура, тренер воротарів Ов'єдо, загадав часи, коли в оренді астурійців перебував Андрій Лунін.
«Щоб дати вам уявлення про те, який Лунін – він жив у крихітній квартирі, можливо, 45 квадратних метрів. І коли почалася пандемія, щодня він виносив усі меблі з вітальні і починав тренуватися. Він ніколи не поводився як гравець Реала.

Він купив собі тренувальний жилет, обважнювачі, величезну ємність для льоду. Він був на 100% готовий, весь час. Працювати, працювати, працювати, працювати. Він був таким методичним, таким рішучим, абсолютно відданим справі, жертовним, зосередженим. Коли він прийшов в Ов'єдо, то попросив у нас лише одне – мати можливість тренуватися щодня без збоїв.

Це був великий крок для нього – почати отримувати ігровий час. Коли він прийшов, він все ще мало говорив, він був сором'язливим, але він був чудовим у роздягальні. Я намагався допомогти, розмовляючи з ним англійською. І він теж допоміг нам: того року він зробив декілька справді неймовірних сейвів.

Але найбільше мене вразила його холоднокровність, здатність зберігати спокій. Одного разу він пропустив дурний гол – там вийшла плутанина із захисником, але Лунін не надав цьому значення. Або він просто показував всім, що це не має жодного значення, можливо, всередині він не такий спокійний. Лунін добре витримує тиск.

Йому ніхто нічого не подарував. Нелегко грати, коли перед тобою найкращий голкіпер у світі. В Реалі взагалі нелегко бути і грати. Звичайно, Куртуа отримав травму, але потім вони підписали Кепу, і Андрію довелося чекати.

Люди кажуть: «Запасний воротар – це легко», але ти там лише тому, що вони бачать, який ти хороший. Вони повинні хотіти зберегти тебе. Ми говоримо про Реал, а не про будь-яку команду. Якщо ти не отримуєш ігрового часу – це важко. Але Лунін був сильним, і рішення повернутися й залишитися було правильним. Йому вистачило декількох хвилин, які він отримав, аби продемонструвати, на що він здатний», – розповів Сегура під час інтерв'ю ESPN.

У поточному сезоні український воротар провів 24 матчі в усіх турнірах за Реал, пропустив 19 м'ячів та 11 разів втримав свої ворота «сухими».