Вихід із чемпіонату Туреччини: «Фенербахче» ухвалив офіційне рішення – клуб пішов на шантаж

Світовий футбол 3 Квітня, 21:42 188
Вихід із чемпіонату Туреччини: «Фенербахче» ухвалив офіційне рішення – клуб пішов на шантаж | 19-27
Фенербахче вирішив залишитися в чемпіонаті Туреччини до кінця сезону 2023/24.

У вівторок, 2 квітня, відбулися позачергові збори членів Фенербахче, які проголосували щодо низки принципових для клубу питань. Зокрема було ухвалено рішення відкласти вирішення питання про вихід клубу з турецької Суперліги до кінця сезону.

«Поки наші шанси на чемпіонство зберігаються, ми будемо боротися за титул до самого кінця. Питання про вихід із ліги розглянемо наприкінці сезону», – зазначив президент Фенербахче Алі Коч.

Водночас стамбульський клуб пригрозив Федерації футболу відмовою від участі в Суперкубку Туреччини. «Канарки» вимагають перенесення дати матчу та призначення іноземного арбітра. В іншому випадку клуб погрожує або відмовитися від участі в матчі, або випустити на поле команду U-19.

Також боси Фенербахче розглядають можливість відмови участі у двох наступних сезонах у Кубку Туреччини. Клуб ще не визначився: або він повністю відмовиться від цього, або покладатиметься на молодіжну команду U-19.

Згідно з юристом Фатіхом Шашіоглу, якщо Фенербахче відмовиться грати в матчі за Суперкубок Туреччини, він автоматично буде дискваліфікований на кубкові турніри країни наступного сезону – Кубок і Суперкубок. При цьому регламент не забороняє клубу відправити на поле команду U-19.