«Полісся» цікавиться вінгером «Динамо»: гравець допоміг національній команді вперше вийти на Євро

Динамо Київ 3 Квітня, 22:49 532
«Полісся» цікавиться вінгером «Динамо»: гравець допоміг національній команді вперше вийти на Євро | 19-27
​Футболіст збірної Грузії Георгій Цитаїшвілі, права на якого належать київському Динамо, може перейти до житомирського Полісся, яке шукає підсилення.

Житомирське Полісся зацікавлене у послугах вінгера збірної Грузії Георгія Цітаїшвілі. Про це пише видання Sport.ua. «Вовки» взимку розглядали 23-річного вінгера, як можливу заміну травмованому Бені Макуана.

За інформацією джерела, влітку Полісся може повернутися до кандидатури Цітаїшвілі, який нещодавно допоміг збірній Грузії вперше в історії вийти на чемпіонат Європи. Все буде залежати від того, хто очолюватиме команду.

Контракт Гіо належить київському Динамо. Гравець призупинив співпрацю із київським клубом завдяки правилу ФІФА та додатку 7, завдяки якому легіонери з УПЛ можуть в односторонньому порядку призупиняти контракт. Нинішній клуб гравця збірної Грузії Динамо (Кутаїсі) не має фінансових можливостей повноцінно викупити контракт Цітаїшвілі.

  • Київське Динамо влітку визначатиметься із долею Цітаїшвілі, бо його контракт із клубом завершується 31 червня 2025 року. Потрібно або підписувати нову угоду та давати шанс в першій команді, або робити повноцінний трансфер до іншої команди.
  • Георгій Цітаїшвілі є вихованцем київського Динамо, але не зміг закріпитися у першій команді.
  • На правах оренди він виступав за Ворсклу, Чорноморець та Віслу (Краків).