Розпочався продаж квитків на товариський матч Німеччина – Україна

Збірна України 3 Квітня, 22:58 221
Розпочався продаж квитків на товариський матч Німеччина – Україна | 19-27
Відучора, 2 квітня, стартував продаж квитків на товариський поєдинок Німеччина — Україна, який відбудеться 3 червня 2024 року на стадіоні «Макс Морлок» у Нюрнберзі (Німеччина) й розпочнеться о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом).

Шановні вболівальники, для купівлі необхідно:

— Перейти за посиланням для вибору та купівлі квитків.

— Один уболівальник може купити до шести квитків.

— На квитку друкується ім’я замовника, але паспорти при вході на стадіон не перевіряються. Тим не менш, прохання брати із собою документи на випадок виникнення непередбачуваних ситуацій.

Також, якщо вболівальники планують у день матчу мати безкоштовний проїзд на громадському транспорті, їм необхідно вказувати імена на квитках під час їхнього оформленя та купівлі.

Вартість квитків варіюється в залежності від місця:

— звичайний квиток у фан-сектор — 25 євро;

— квиток зі знижкою за наявності документів за умови купівлі на вході на стадіон (школярі, викладачі, студенти, люди похилого віку та особи з посвідченням інваліда);

— 18 євро;

— дітям до 14 років — 10 євро;

— квиток у фан-сектор з обмеженим виглядом — 18 євро;

— квиток з обмеженим виглядом зі знижкою за наявності документів за умови купівлі на вході на стадіон (школярі, викладачі, студенти, люди похилого віку та особи з посвідченням інваліда) — 12 євро.

За посиланням продаються квитки лише в українські сектори, а саме в 25-а сектор (перший етап продажу), 25-b (другий етап продажу) та в 23 (третій етап продажу). Квитки будуть додаватися в міру продажу сектора.

Просимо зауважити, що для дітей будь-якого віку необхідно мати квиток.

Квитки для людей з інвалідністю продаються на основну трибуну та коштують 10 євро для людей на кріслі колісному включно з одним супроводжуючим. Прохання в разі потреби таких квитків писати запит із підтвердженням про інвалідність на електронну адресу [email protected]

Після купівлі квитка перевіряйте електронну пошту та обов’язково роздруковуйте квиток перед грою для входу на стадіон.